1. Przycisk wyboru urządzenia iPod
2. Przycisk przewijania ścieżki
3. Przycisk wyboru informacji dodatkowych INFO
4. Przycisk automatycznego wyszukiwania kategorii
5. Przycisk dostrajania/zatwierdzania TUNE/ENTER
6. Przycisk odtwarzania losowego RANDOM
7. Przycisk powtarzania REPEAT
Jeżeli specjalny przewód urządzenia iPod jest podłączony do wielogniazdowego portu w konsoli z prawej strony fotela kierowcy. Po podłączeniu urządzenia iPod; w górnym prawym rogu wyświetlacza pojawi się ikona JPod".
1. Przycisk wyboru urządzenia iPod
Jeżeli podłączone jest urządzenie iPod, wciśnięcie tego przycisku spowoduje przełączenie się systemu z trybu CD lub Radio na tryb iPod celem odtworzenia utworów zapisanych w urządzeniu iPod.
Jeżeli system jest w trybie "Radio" i nie jest załadowana płyta CD ani nie jest podłączone urządzenie zewnętrzne, wyświetlany jest komunikat "NO MEDIA".
2. Przycisk przewijania ścieżki
Naciśnięcie przycisku na krócej niż 0,8 s i ponowne jego wciśnięcie przed upływem 1 s powoduje odtworzenie poprzedniej ścieżki. Naciśnięcie przycisku na co najmniej 0,8 s spowoduje szybkie odtworzenie ścieżki w odwrotnym kierunku.
Naciśnięcie przycisku na co najmniej 0,8 s spowoduje szybkie odtworzenie ścieżki w normalnym kierunku.
3. Przycisk wyboru informacji dodatkowych INFO
Służy do wyświetlenia informacji o aktualnie odtwarzanym utworze w następującej kolejności: NAZWA PLIKU - TYTUŁ - WYKONAWCA - ALBUM - NAZWA PLIKU - ... (informacje nie są wyświetlane, jeżeli nie są zapisane w pliku).
4. Przycisk wyboru kategorii
Naciśnięcie powoduje przejście do wyższej kategorii urządzenia iPod w stosunku do aktualnie odtwarzanej.
Aby przejść (odtworzyć) do wyświetlanej kategorii (utworu), należy nacisnąć przycisk TUNER/ ENTER.
Możliwe będzie przeszukanie niższej kategorii w stosunku do wybranej.
Kolejność kategorii to UTWÓR, ALBUMY, WYKONAWCY, GATUNKI i cała zawartość urządzenia i Pod.
5. Przycisk dostrajania/zatwierdzania TUNE/ENTER
Obrócenie przycisku w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara powoduje wyświetlenie następnych, w stosunku do aktualnie odtwarzanego, utworów (w tej samej kategorii).
Natomiast obrócenie przycisku w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara powoduje wyświetlenie poprzednich, w stosunku do aktualnie odtwarzanego, utworów (w tej samej kategorii).
Aby odtworzyć wyświetlany utwór w kategorii utworów, należy nacisnąć przycisk; nastąpi przejście do wybranego utworu i rozpocznie się jego odtwarzanie.
6. Przycisk odtwarzania losowego RANDOM
Naciśnięcie przycisku na krócej niż 0,8 s spowoduje rozpoczęcie lub zakończenie odtwarzania utworów z bieżącej kategorii w kolejności losowej.
Naciśnięcie przycisku na dłużej niż 0,8 s spowoduje losowe odtworzenie wszystkich utworów zapisanych w całym albumie urządzenia iPod.
Ponownie nacisnąć przycisk, aby anulować ten tryb.
7. Przycisk powtarzania REPEAT
Naciśnięcie tego przycisku powoduje powtórzenie aktualnie odtwarzanego utworu.
UWAGA Korzystanie z urządzenia iPod
OSTROŻNIE Używanie urządzenia iPod
Jeżeli urządzenie iPod nie jest używane, należy odłączyć jego przewód.
Zalecenia dotyczące układu
wspomagania parkowania tyłem
Sygnał ostrzegawczy może nie być emitowany
sekwencyjnie w zależności od prędkości
i kształtu wykrytych obiektów.
Układ wspomagania parkowania tyłem może
działać wadliwie, jeżeli zmieniona została
wysoko ...
Wyprzedzanie
Pojazd ciągnący przyczepę wymaga większej
odległości do wykonania manewru wyprzedzania.
Ze względu na zwiększoną długość pojazdu przed
powrotem na swój pas ruchu należy odjechać
znacznie dalej od wyprzedzanego pojazdu ...
Części zamienne i naprawy
Oryginalne części zamienne są opracowywane na podstawie bardzo surowych
założeń technicznych i podlegają specjalnej kontroli. Dzięki temu
poziom jakości ich wykonania nie ustępuje jakości części montowanych w
fabrycznie nowych sam ...